Nazwa: Psycholog dziecięcy w Klinice Zdrowego Umysłu Wrocław – pomoc psychologiczna dla młodzieży szkolnej
Kategoria:
Opis:

Klinika Zdrowego Umysłu to wyjątkowe miejsce we Wrocławiu, w którym każdy może znaleźć profesjonalną pomoc w trudnościach natury psychologicznej. Zespół specjalistów składający się z psychologów, psychoterapeutów i psychiatrów, o zróżnicowanym doświadczeniu zawodowym, odznacza się niezwykłą pasją i zaangażowaniem. Terapeuci pracują w nurcie psychodynamicznym, bazującym na indywidualnym i całościowym podejściu do każdego człowieka.

Warto umówić się na konsultacje psychologiczne lub psychiatryczne służące wstępnej diagnozie i doborowi odpowiedniej formy terapii. Można to zrobić nie wychodząc z domu poprzez prostą rejestrację online. W ofercie kliniki znajduje się terapia indywidualna służąca zmianie zachowań i schematów myślenia, która może przybrać formę zarówno długofalowej pomocy, jak i krótkotrwałego wsparcia w cięższych momentach życia.

W zespole pracują się również psycholodzy dziecięcy i specjaliści od psychoterapii rodzinnej, łatwo nawiązujący kontakt z dziećmi w każdym wieku. Konsultacje z psychologiem lub psychiatrą dziecięcym są świetnym rozwiązaniem nie tylko dla dzieci, ale także dla rodziców. Na pomoc psychologa dziecięcego może liczyć także młodzież szkolnazmagająca się z problemami w okresie dojrzewania.

Miejsce: Ul. Stalowa 92a 53-440 Wrocław