Play-doh – wspaniały pomysł na prezent dla dziecka

Już niedługo gwiazdka, czas wyczekiwany przez wszystkich, szczególnie zaś przez dzieci. Nikt tak jak one nie czeka w takim napięciu na święta, i na moment, kiedy będzie można dać nura pod choinkę i odpakować prezenty. To naturalne dla rodziców, iż chcą, aby dziecko było szczęśliwe, gdy rozpakuje paczki, a jednocześnie pragną, aby zabawka w jakiś sposób miała pozytywny wpływ na rozwój ich pociech.

Co zatem kupić maluchowi, by wesprzeć jego kreatywność i twórcze myślenie, a zarazem sprawić mu radość? Jednym ze wspaniałych pomysłów, spełniającym powyższe kryteria, będzie ciastolina Play-Doh. Bardzo wdzięczny produkt na rynku zabawek. Ciastolina przypomina nieco plastelinę, choć jest bardziej przyjazna dzieciom, jest miękka, plastyczna i nie brudzi rąk. W zależności w jakim zestawie kupimy Play-Doh, takie cuda z niej wyczarujemy.

Zwykle, akcesoria obejmują plastikowe zabawki i strzykawki, w których przeciskana jest ciastolina, by tworzyć fantazyjne kształty, makaroniki gwiazdki, rulony, itd. Zabawki PLay-Doh, to nie jedyna możliwość, aby wykorzystać ciastolinę. Można do zabawy włączyć inne plastikowe zabawki dziecka, np. foremki do piasku. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej trzeciego oku życia, jednak jeżeli maluch jest ciut młodszy, to na pewno pod czujnym okiem rodziców, bez szkody dla zdrowia, będzie z olbrzymim zapałem odkrywał coraz to nowe możliwości Play-Doh. Każde dziecko, znajdując tego rodzaju prezenty pod choinką, na pewno nie będzie zawiedzione, a zabawka nie znudzi się szybko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *